влевовправо

Дитячий прогулянковий рюкзак із ведмедиком. Білий рюкзачок із ведмедем для дівчаток
- Немає в наявності
- Код: 1711
1 344,60 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий прогулянковий рюкзак із ведмедиком. Білий рюкзачок із ведмедем для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра преміумкласу;
Висота: 26 см;
Ширина: 23 см;
Глибина: 11 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який та еластичний матеріал;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Білий |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 344,60 ₴










