Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки AC-Prof GP379 входить потрійна присоска із шарнірним кронштейном, адаптер для екшн-камери. |
Технічні характеристики
| Довжина/висота шарніру | 60 мм |
| Діаметр основи присоски | 85 мм |
| Кріплення | різьба 1/4, для екшн-камер |
| Допустиме навантаження | 1кг |
| Матеріал | пластик, алюміній |
| Вага | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 2 235,60 ₴




