влевовправо
-26%Комплект прокладок для Bialetti 3 ущільнювача + фільтр 3-4 cup Guarnizione
- В наявності
- Код: 0800033
396,90 ₴
294 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект прокладок для Bialetti 3 ущільнювачі + фільтр 3-4 cup
У комплекті
3 шт. ущільнювача з харчової гуми (зовнішній діаметр 6.5 см, внутрішній 5 см).
1 шт пластина фільтр сито (зовнішній діаметр 5.7 см)
Ремкомплект підходить для гейзерних кавоварок
Bialetti Moka Express,
Bialetti Dama,
Bialetti Fiammetta,
Bialetti Alpina,
Bialetti Break,
Bialetti Moka Melody Sport,
Bialetti Moka Timer.
Bialetti Brikka (2 чашки)
Bialetti Venus (4 чашки)
Bialetti Kitty (4 чашки)
Як приготувати каву з кавоваркою мока?
Заповніть нижню камеру кавоварки водою кімнатної температури (до рівня запобіжного клапана).
Виберіть свою улюблену мелену каву (рекомендований рівень помелу: спеціально призначений для кавоварки мока, але не дуже дрібний!). Заповніть фільтр для меленої кави — каву спресовувати не треба.
Поставте кавоварку мока на плиту (ручка не має бути прямо над джерелом тепла). Встановіть низький рівень нагрівання — варто почекати ще кілька хвилин для кращого смаку кави. Коли верхня камера заповниться завареною кавою, вимкніть нагрівання.
І найважливіший момент — дегустація! Кава смачніша, якщо пити відразу!
Принцип дії Гейзерної кавоварки Bialetti
У разі підвищення температури в нижньому резервуарі утворюється пара. Високий тиск буквально виштовхує окріп через фільтр сито, у якому насипане мелена кава. Під час проходу гарячої води через каву й відбувається сам процес приготування кави. Мелена кава насичує воду смаком і ароматом. Після цього кава через трубку потрапляє у верхній резервуар.
На нижній частині кавника розташований спеціальний запобіжний клапан для аварійного випуску пари — обов'язкова деталь у пристрої, яка працює з високим тиском. Цей клапан використовується як позначка для кількості води. Не можна наливати воду вище цього клапана
Секрети приготування кави в гейзерній кавоварці Bialetti
Хоча сам процес приготування кави в гейзері здається дуже простим. Є кілька секретів і тонкощів у рецептах кави в гейзерній кавоварці.
Використовуйте співвідношення кава до води приблизно 1 до 12
Можна використовувати теплу воду для скорочення часу приготування (це прибере неприємну гіркоту)
Можна додати спеції в каві, перед тим, як ставите кавоварку на вогонь
Щоб отримати в гейзерній кавоварці каву з пінкою, гарненько збийте в чашці невелику кількість готового напою. Потім доливайте до цієї суміші решту кави.
Не доводьте процес до характерного шипіння кавника — цей звук означає, що вся вода вже пішла
Краще вимкнути плиту на піку приготування моки та залишити кавоварку на хвилину
Уникайте перетримувати каву та не перегрівати її, щоб уникнути гіркоти в напої
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Фільтр |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 г |
| Вбудована техніка | Да |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 25 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Тип кави, що використовується | Мелений |
| Тип кавоварки | Гейзерна |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип керування | Механічний |
| Колір корпусу | Срібний |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 294 ₴








