влевовправо
-26%Світло постійне з акумулятором 40Вт Pro 2500-6500К CRI 95+ Ulanzi L023
- Готово до відправки
- Код: 4639
6 511,05 ₴
4 823 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi L023 40W Pro входить портативне постійне світло з вбудованим акумулятором, блок живлення в розетку, рефлектор, розсіювач, чохол. |
Технічні характеристики
| Потужність звичайна розгін | 40 Вт 50 Вт |
| Температура | 2500-6500К |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Кут освітлення | 120° |
| Час роботи 50 Вт 40 Вт мінімальна яскравість | 50хв 70хв 180хв |
| Блок живлення/заряджання | DC 19 В 2 А, Type-C 65 Вт PD |
| Розміри | 105×85×85мм |
| Вага | 490г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
- Ціна: 4 823 ₴





