влевовправо
-26%Маленька дитяча сумочка з брелоком іграшкою, мінісумка для дівчаток із зайчиком Ромбик
- В наявності
- Код: 1082РБ
1 231,20 ₴
912 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14.5 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ромбік |
- Ціна: 912 ₴










