влевовправо
-26%Квадратна дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток маленька з ведмежам
- В наявності
- Код: 1798Д
1 409,40 ₴
1 044 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратна дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток маленька з ведмежам
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 19 см;
Ширина: 19 см;
Глибина: 9 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Квадратна дитяча міні сумочка з ведмедиком, сумка для дівчаток маленька з ведмежам |
- Ціна: 1 044 ₴










