влевовправо
-26%Телескоп для телефону 30X зі штативом TeleCular 3 Apexel APL-T50XJJ02
- Готово до відправки
- Код: 4847
10 619,10 ₴
7 866 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки TeleCular 3 Apexel APL-T50XJJ02 входить телескоп об'єктив з наближення 50X, кріплення для телефону, ковпачки на обидві сторони телескопа, штатив. |
Технічні характеристики
| Сумісність | універсальний, 99% сучасних смартфонів |
| Тип об'єктива | телескоп |
| Наближення | 50X |
| Фокусна відстань | 1200 мм |
| Діаметр | 55.5мм |
| Кількість лінз в об'єктиві | 10 елементів, 7 груп |
| Покриття | багатошарове, захисне, олеофобне |
| Матеріал | алюміній, оптичне скло |
| Розміри | 286×64×64мм |
| Вага | 615г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
- Ціна: 7 866 ₴





