влевовправо
-26%Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток
- В наявності
- Код: 1752Д
1 186,65 ₴
879 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна екошкіра;
Висота: 19 см;
Ширина: 21 см;
Глибина: 9 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка овальна з тисненням, сумка для дівчаток |
- Ціна: 879 ₴










