влевовправо

Шкіряний чоловічий рюкзак класичний чорний з натуральної шкіри якісний Tiding Bag 45239
- Немає в наявності
- Код: 45239
3 670,65 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий рюкзак класичний чорний з натуральної шкіри якісний Tiding Bag 45239
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30х42х16.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеня на блискавці;
- (3) три внутрішні кишені.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків. Підходить під 15' ноутбука
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 3 670,65 ₴










