влевовправо

Кругла дитяча міні сумочка на плече з брелоком зайцем, маленька сумка для дівчаток із зайчиком
- Немає в наявності
- Код: 1831Д
1 186,65 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла дитяча міні сумочка на плече з брелоком зайцем, маленька сумка для дівчаток із зайчиком
Характеристики:
Матеріал: екошкіра + тканина;
Брелок у комплекті;
Ширина: 18 см;
Ширина за основою: 8 см;
Висота: 16,5 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кругла дитяча міні сумочка на плече з брелоком зайцем, маленька сумка для дівчаток із зайчиком |
- Ціна: 1 186,65 ₴








