влевовправо

Краб у дві сторони шарнірне кріплення на трубу монопод 18см AC Prof AL-428-A
- Немає в наявності
- Код: 4946
1 390,50 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки AC Prof AL-428-A входить шарнірне кріплення на трубу або монопод подвійний краб довжиною 18см. |
Технічні характеристики
| Сумісний діаметр труби | 15-36 мм |
| Регулювання положення | вільна 360° дві кулі |
| Рекомендоване навантаження | до 2кг |
| Матеріал | алюміній, пластик |
| Загальна довжина | 182 мм |
| Вага | 200г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Telesin |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Монопод |
- Ціна: 1 390,50 ₴


