влевовправо

Комплект прокладок для Bialetti 9 cup, 3 ущільнювачі + фільтр Guarnizione
- Немає в наявності
- Код: 0800035/NP
565,65 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект прокладок для Bialetti 9 cup
У комплекті
3 шт. ущільнювача з харчової гуми (Діаметр прокладки по зовнішньому краю — 8,1 см. Діаметр прокладання по внутрішньому краю - 6,4 см)
1 шт. пластина фільтр сито. Діаметр сита — 7,2 см.
Ремкомплект підходить для гейзерних кавоварок
Підходить для моделей: Moka Express, Break, Dama, Moka Timer та інших алюмінієвих кавоварок (крім Induction, Orzo Express, Brikka та Mukka)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Фільтр |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 г |
| Вбудована техніка | Да |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 25 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Тип кави, що використовується | Мелений |
| Тип кавоварки | Гейзерна |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип керування | Механічний |
| Колір корпусу | Срібний |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 565,65 ₴






