влевовправо

Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнобарвна
- Немає в наявності
- Код: 1842Д
1 335,15 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнобарвна, сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Брелок у комплекті;
Висота: 17 см;
Довжина: 19 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнобарвна |
- Ціна: 1 335,15 ₴










