влевовправо
-26%Автоматичний очисник портуфільтра Black Hole
- В наявності
- Код: Black Hole
39 514 ₴
29 270 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний очисник портуфільтра Black Hole
Опис
Назва продукту: Електричний очисник портуфільтра
Напруга: 220WL
Номінальна потужність: 60 Вт
Підходить для портуфільтра: мм
Розмір 20 на 14 на 16 см.
Комплектація
Блок 220 В — 12 В; 5A; 50-60 Гц
щітка для очищення 58 мм або 53м
тримач для сміттєвого пакета
кріплення для монтажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 см |
| Ширина | 16 см |
| Колір | Чорний |
| Тип | Нок-бокс |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 мм |
| Для чого | Щітка для чищення груп |
| Основні | |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
- Ціна: 29 270 ₴








