влевовправо
-26%Стильна велика сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу Модель 2 (Coach)
- В наявності
- Код: 1904
2 300,40 ₴
1 704 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Модель 2 (Coach) |
- Ціна: 1 704 ₴






