влевовправо
-26%Зарядна станція для PlayStation Portal Type-C 15Вт Dobe TP5-3553
- Готово до відправки
- Код: 5147
665,55 ₴
493 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Dobe TP5-3553 входить зарядна станція для PlayStation Portal, два Type-C конектори, кабель USB. |
Технічні характеристики
| Сумісність | PlayStation Portal |
| Вхідний струм | 5В 3А |
| Вихідний струм | 5В 3А |
| Швидка зарядка | 15Вт |
| Порт заряджання | Type-C |
| Матеріал | пластик |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dobe |
- Ціна: 493 ₴






