влевовправо
-26%Дитяча сумочка з ведмедиком і брелоком, маленька сумка для дівчинки з ведмедем біла
- В наявності
- Код: 1469Д+7080
1 409,40 ₴
1 044 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка з ведмедиком і брелоком, маленька сумка для дівчинки з ведмедем біла
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка з ведмедиком і брелоком, маленька сумка для дівчинки з ведмедем біла |
- Ціна: 1 044 ₴










