влевовправо
-26%Відео штатив з ручкою для телефону та камери 42-155см Ulanzi TT39
- Готово до відправки
- Код: 5253
2 280,15 ₴
1 689 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Ulanzi TT39 входить компактний відео штатив з ручкою, тримач для телефону, чохол для зберігання. |
Технічні характеристики
| Висота | 42-155см |
| Регулювання положення | 170° нахил, 90° поворот, 360° розворот |
| Сумісний телефон | ширина 62-100мм |
| Рекомендоване навантаження | 3кг |
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | 430 × 80 × 55мм |
| Вага | 950г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
- Ціна: 1 689 ₴





