влевовправо
-26%Набір фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки Роблс 12 шт. героїв
- В наявності
- Код: 7175
1 557,90 ₴
1 154 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки Роблс 12 шт. героїв
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 великих фігурок + мініфігурки;
Розмір коробки: 31х28х6 см
Склад набору на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки Роблс 12 шт. героїв |
- Ціна: 1 154 ₴








