влевовправо
-26%Самонадувний килимок-матрац Warmtuyo 12 см, туристичний каремат з вбудованим насосом та подушкою, Зелений
- В наявності
- Код: Amaz 606 - green
3 157,65 ₴
2 339 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
⚠️ Зверніть увагу: Товар імпортований із Європи. Деякі одиниці можуть мати легкі сліди транспортування або зберігання, але це не впливає на їхню роботу та якість.
Фото— реальні, зроблені з представленого зразка, щоб ви могли оцінити стан товару. Якщо потрібно, наш менеджер із радістю відповість на будь-які ваші запитання.
Саме завдяки такому стану товар пропонується за вигідною ціною, що робить покупку ще приємнішою!
_____________________________________________
🍀【Товстіший та комфортніший】Порівняно з іншими килимками для вулиці товщиною 6-8 см, цей покращений надувний матрац для кемпінгу розроблений з вбудованими ергономічними невеликими подушками безпеки, а середня товщина після повного надування становить 10-12 см, що забезпечує високу міцність та хорошу еластичність. Ви не відчуватимете дискомфорту, незалежно від того, стрибаєте ви, сидите, спите на боці чи лежите на ньому.
🍀【Система швидкого надування та здування】Надувний килимок для кемпінгу можна надути за 60 секунд, натиснувши на вбудований насос ногою, а не ротом, руками чи зовнішнім насосом, що дуже зручно та практично. Клапани для здування та надування розташовані в різних положеннях, щоб запобігти витоку повітря. Відкрийте клапан здування, і повітря всередині повністю вийде протягом 10 секунд. (Примітка: це не самонадувальний килимок для кемпінгу)
🍀【Високоякісна сировина для кращої підтримки】Виготовлений з товстого нейлону 40D та композитного матеріалу TPU, цей надувний килимок у рулоні є водонепроникним, стійким до проколів та ріпстопу. Максимальна вага навантаження: 500 кг. Не хвилюйтеся про витік повітря та пошкодження.
🍀【Легкий та портативний】Розмір у розкладеному вигляді: 200 см x 68 см x 12 см, підходить для дорослих та дітей. Розмір у складеному вигляді: 27 см x 15 см x 15 см, а вага в упаковці становить лише 1 кг, тому його легко носити з собою. Тому цей килимок для кемпінгу ідеально підходить для активного відпочинку, такого як їзда на велосипеді, піші прогулянки, кемпінг, походи, пікнік та подорожі, його навіть можна використовувати в приміщенні як односпальне ліжко.
🍀【Можливе зрощування】Завдяки колонці кнопок з кожного боку ви можете легко з'єднувати кемпінгові матраци один за одним, щоб створити двоспальне надувне ліжко або кілька ліжок. Чудово підходить для всієї родини або пар, які хочуть проводити час на свіжому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 12 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки | Собаки |
| Місткість пляшечок | 6 шт. |
| Ємність акумулятора | 20000 мА/год |
| Мікрофон | Вбудований |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Сфера застосування масажера | Ікри | Лодижки| Пальці ніг| Ступні |
| Особливості | Подвійна |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип кави, що використовується | Капсули, Мелений |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип прибора | Шнекова |
| Функціональність масажера | Інфрачервоне випромінювання, Масаж шіацу, Розминальний масаж, Роликовий масаж |
- Ціна: 2 339 ₴








