влевовправо
-26%Прожектор вуличний світлодіодний LEDMO 150 Вт, 17000 Лм, поворотна панель 360°, IP65 ( 3000K )
- В наявності
- Код: Amaz 609
4 411,80 ₴
3 268 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
⚠️ Зверніть увагу: Товар імпортований із Європи. Деякі одиниці можуть мати легкі сліди транспортування або зберігання, але це не впливає на їхню роботу та якість.
Фото— реальні, зроблені з представленого зразка, щоб ви могли оцінити стан товару. Якщо потрібно, наш менеджер із радістю відповість на будь-які ваші запитання.
Саме завдяки такому стану товар пропонується за вигідною ціною, що робить покупку ще приємнішою!
_____________________________________________
【Панелі, що обертаються на 360°】 Світлодіодні панелі вуличних світильників можна обертати вертикально на 360°. Виберіть потрібний кут, щоб отримати потужне пряме освітлення або комфортне непряме освітлення.
【Надпотужне освітлення】 Потужні зовнішні світильники потужністю 150 Вт, оснащені 360 високоякісними світлодіодними намистинами зі світловим потоком до 113 лм/вт, які забезпечують потужне освітлення 17 000 люменів.
【Довговічність】 Зовнішній настінний світильник має окреме джерело живлення та високоякісний корпус лампи з литого алюмінію, ефективність розсіювання тепла покращена на 85%, термін служби >50000 годин.
【IP65】Кожен вуличний світлодіодний прожектор пройшов випробування на водонепроникність, що гарантує 100% якість. Він ідеально підходить для вашого саду, патіо, гаражних воріт та інших потреб зовнішнього освітлення.
【Енергозбереження】PF> = 0,95, зовнішній світлодіодний ліхтар має дуже високу ефективність перетворення світла, навіть якщо настінний світильник залишається ввімкненим всю ніч, не потрібно турбуватися про високе енергоспоживання
| Розміри | |
|---|---|
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 68 см |
| Основні | |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки | Собаки |
| Місткість пляшечок | 6 шт. |
| Ємність акумулятора | 20000 мА/год |
| Матеріал | Нейлон |
| Мікрофон | Вбудований |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Сфера застосування масажера | Ікри | Лодижки| Пальці ніг| Ступні |
| Особливості | Подвійна |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип кави, що використовується | Капсули, Мелений |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип прибора | Шнекова |
| Товщина | 12 мм |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Функціональність масажера | Інфрачервоне випромінювання, Масаж шіацу, Розминальний масаж, Роликовий масаж |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 268 ₴










