влевовправо
-26%Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
- В наявності
- Код: 1976
1 632,15 ₴
1 209 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Сумка-рюкзак;
Висота: 22 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 13 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 1 209 ₴










