влевовправо
-26%Постійне світло з акумулятором 60Вт 2500-6500К CRI 95+ Puluz PU4119B
- Готово до відправки
- Код: 5411
3 850,20 ₴
2 852 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КомплектаціяУ комплект поставки Puluz PU5064EU входить портативне світло з вбудованим акумулятором, металевий рефлектор, силіконовий розсіювач, ручка, кабель для зарядки Type-C. |
Технічні характеристики
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Температура світла | 2500-6500К |
| Потужність освітлення | 60Вт |
| Час роботи від акумулятора | 2-5год залежно від яскравості |
| Заряджання | Type-C 5В 3А |
| Акумулятор | 10000мАгод |
| Кріплення розсіювача | Mini Bowens |
| Розміри | 190×90×115мм |
| Матеріал | пластик |
| Вага | 580г |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
- Ціна: 2 852 ₴





