влевовправо

Уцінка Гейзерна кавоварка Bialetti Moka Express 270 мл. 6 чашок Червона
- Немає в наявності
- Код: 0004943/NPSale
3 415,50 ₴
+380 (66) 464-59-69
Артем (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гейзерна кавоварка Bialetti Moka Express 270 мл. 6 чашок Червона
Причина уцінки: незначні косметичні дефекти покраски.
Кавоварка абсолютно нова, на роботу та функціональність не впливає.
За запитом можемо зняти детальне відео стану товару.
Особливості Bialetti Moka Express red
Тип кавоварки - Гейзерна
Матеріал Алюміній
Обсяг 270 ml
Розмір 21,8х16,6х12,4см
Бренд Bialetti
Модель Moka Express
Сумісність із Газовою, Електричною, Склокерамічною плитою
Кавоварка гейзерна Bialetti Moka Express - це чудовий пристрій, який допоможе вам за лічені хвилини приготувати смачну та натуральну каву у себе на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Гейзерна |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 6 |
| Об'єм | 270 мл |
- Ціна: 3 415,50 ₴








